• Nærbø SK For alle Året rundt
  • Alene i motvinden...
  • Kraft vs teknikk

Resultater JærenSportsenter Lagtempo Onsdag 13. august

14908672055 369c32e703 nBryne CK vant herreklassen under det 35 km lange lagtemporittetonsdag 13/8. Laget ble klokka inn på 46:18, noe som gir en fart på over 45 km/t i den lett kuperte løypa. De var et halvminutt foran Sandnes SK og 1,25 foran Nærbø sit eget lag. 

Kvinneklassen ble vunnet av et sammensatt lag fra Dalane og Bogafjell.

Det var også klasser for dem som ikke syklet med temposykler/tempobøyle.

Her var også Bryne best i herreklassen, mens Vigrestad CK stilte som eneste lag i dameklassen.

Foto: Frode Mehus                    

Alle Resultater under:

 

Tempoklasse

Lag

Fornavn

Etternavn

Tid

Plass

Dalane og Bogafjell

Lillian

Løyning

00:57:25

1

Dalane og Bogafjell

Hilde

Hetland

00:57:25

1

Dalane og Bogafjell

Hilde

Svenning

00:57:25

1

         

Bryne CK 1

Thomas

Nærland

00:46:18

1

Bryne CK 1

Einar

Lode

00:46:18

1

Bryne CK 1

Ståle

Børresen

00:46:18

1

SSS 1

Jone

Ellingsen

00:46:48

2

SSS 1

Eimund

Aase

00:46:48

2

SSS 1

Geir Inge

Berg

00:46:48

2

Jæren Sportssenter A/S

Knut

Skaar

00:47:43

3

Jæren Sportssenter A/S

Øyvind

Lerbrekk

00:47:43

3

Jæren Sportssenter A/S

Alf

Våland

00:47:43

3

Team Hastverk

Jarle

Vorland

00:49:56

4

Team Hastverk

Hans Inge

Rege

00:49:56

4

Team Hastverk

Odd Kåre

Tønnesen

00:49:56

4

TOSK Tempo Corvette

Kim

Østebø

00:50:12

5

TOSK Tempo Corvette

Kenneth

Pedersen

00:50:12

5

TOSK Tempo Corvette

Tore

Løining

00:50:12

5

Bryne Ck 2

Stian

Osmundsen

00:50:20

6

Bryne Ck 2

Geir Henning

Larsen

00:50:20

6

Bryne Ck 2

Helge

Løge

00:50:20

6

Stavanger Triatlon

Jan-Morten

Ra

00:50:21

7

Stavanger Triatlon

Sindre

Sørensen

00:50:21

7

Stavanger Triatlon

Svein Bjarte

Brendeland

00:50:21

7

SSS JR 1

Ole Martin

Hagland

00:50:30

8

SSS JR 1

Tor Arne

Gilje

00:50:30

8

SSS JR 1

Thomas

Ingebretsen

00:50:30

8

Nærbø SK 2

Atle

Aanestad

00:51:01

9

Nærbø SK 2

Arild

Våland

00:51:01

9

Nærbø SK 2

Stian

Madland

00:51:01

9

RSK Tempo

Eirik

Østebø

00:51:17

10

RSK Tempo

Tom Espen

Dalaker

00:51:17

10

RSK Tempo

Arild

Finnesand

00:51:17

10

Stavanger SK 1

Helmer

Berre

00:51:20

11

Stavanger SK 1

Truls

Grung

00:51:20

11

Stavanger SK 1

Bernt

Erland

00:51:20

11

KCC Road Vikings

Arne

Andersen

00:51:33

12

KCC Road Vikings

Robert

Kvæven

00:51:33

12

KCC Road Vikings

Peter

Vestvik

00:51:33

12

Dalane SK

Tore

Vassvik

00:53:04

13

Dalane SK

Ernst

Mortensen

00:53:04

13

Dalane SK

Johnny

Høyland

00:53:04

13

Stavanger SK 2

Trond

Hagelin

00:53:12

14

Stavanger SK 2

Bengt

Enersgård

00:53:12

14

Stavanger SK 2

Jan Egil

Gustafsson

00:53:12

14

Stavanger SK 3

Bjarte

Mork

00:53:14

15

Stavanger SK 3

Kjetil

Isaksen

00:53:14

15

Stavanger SK 3

Jan Inge

Dersyd

00:53:14

15

Racerklasse

Lag

Fornavn

Etternavn

Tid

Plass

VigrestadDamene

Sølvi

Hadland

01:04:22

1

VigrestadDamene

Ellen Marie

Obrestad

01:04:22

1

VigrestadDamene

Torill

Stålesen Høyland

01:04:22

1

         

Bryne Roadracing

Magne

Hatteland

00:51:08

1

Bryne Roadracing

Knut

Reiestad

00:51:08

1

Bryne Roadracing

Lars

Stangeland

00:51:08

1

Sandnes Stavanger MIX

Eirik

Mella

00:52:02

2

Sandnes Stavanger MIX

Åge Andre

Kolsnes

00:52:02

2

Sandnes Stavanger MIX

Gunnar

Sande

00:52:02

2

SSS JR 2

Kristjan

Osaland

00:52:16

3

SSS JR 2

Emil

Svendsbø

00:52:16

3

SSS JR 2

Jonatan

Frøyland

00:52:16

3

Red Arrows

Steffen

Horpestad

00:54:15

4

Red Arrows

Helge

Andersen

00:54:15

4

Red Arrows

Kjetil T

Stangeland

00:54:15

4

Statoil BIL

Njål

Fjotland

00:55:32

5

Statoil BIL

Roald

Kluge

00:55:32

5

Sykkelrullå 1

Arne Eigil

Aksnes

00:55:33

6

Sykkelrullå 1

Edvard

Sandsmark

00:55:33

6

Sykkelrullå 1

Klas

Stølsnes

00:55:33

6

Bryne Oldis

Trond T

Åse

00:55:34

7

Bryne Oldis

Nils Magne

Håland

00:55:34

7

Bryne Oldis

Nils Gunnar

Rage

00:55:34

7

Bogafjell Racerlag

Jan Egil

Høyland

00:55:37

8

Bogafjell Racerlag

Arne

Lima

00:55:37

8

Bogafjell Racerlag

Kenneth

Stokkeland

00:55:37

8

Siste liten

Ingvald

Vigre

00:55:48

9

Siste liten

Arve

Friestad

00:55:48

9

Siste liten

Magne

Undheim

00:55:48

9

Sola 1

Per

Benjaminsen

00:56:08

10

Sola 1

Jonny

Pollen

00:56:08

10

Sola 1

Stian

Laland

00:56:08

10

Mapei-Expressen

Stein

Johansen

00:56:49

11

Mapei-Expressen

Cato

Wallin

00:56:49

11

Mapei-Expressen

Sverre

Heskestad

00:56:49

11

Team SI Bygg

Jostein

Bratland

00:56:51

12

Team SI Bygg

Simon E.

Odland

00:56:51

12

Team SI Bygg

Rune

Rugland

00:56:51

12

Bryne Stars

Benn

Folkvord

00:57:22

13

Bryne Stars

Lasse

Johannesen

00:57:22

13

Bryne Stars

Jo Vegar

Lundåsmo

00:57:22

13

Varhaug SK 1

Rune

Skeie

00:57:48

14

Varhaug SK 1

Einar O.

Moi

00:57:48

14

Varhaug SK 1

Jostein

Husveg

00:57:48

14

Sykkelrullå 2

Sven B

Auestad

00:58:43

15

Sykkelrullå 2

Magne

Brådland

00:58:43

15

Sykkelrullå 2

Onar Paul

Varhaug

00:58:43

15

Lyefjell Rulleskilaug

Henning

Mæland

00:59:22

16

Lyefjell Rulleskilaug

John Yngve

Hisken

00:59:22

16

Lyefjell Rulleskilaug

Morten

Slettebø

00:59:22

16

Varhaug SK 2

Trond Atle

Olsen

01:00:54

17

Varhaug SK 2

Kenneth

Ueland

01:00:54

17

Varhaug SK 2

Andrè

Ueland

01:00:54

17

Statoil BIL

Rune

Bråthen

DNF

 
Min idrett




Glemt brukernavn/passord?

Nordsjorittet

Lørdag 10. juni 2017

Treningstider, barn & ungdom

Dag Tid Sted
Mandag - Fellestrening 17:30 - 19:00 Klubbhuset
Tirsdag - Egentrening/Restitusjon    
Onsdag - Fellestrening 17:30 - 19:00 Klubbhuset
Torsdag - For de ivrigste fra 12 år, plan fra trener 17:30 - 19:00 Klubbhuset
Fredag - FRIDAG!    
Lørdag - Egentrening for de sprekeste, plan fra trener    
Søndag - Egentrening sone 1, 1t for dei yngste til minst 3t for junior    

Treningstider, veteraner

Dag Tid Sted
Mandager - Rolig tur mtb/hybrid 18:00 Klubbhuset

Tirsdager - Bakkertrening, Racer

17:30 Klubbhuset

Onsdager - Mtb/hybrid

17:30 Klubbhuset
Torsdager - Lagtempo, Racer/tempo 17:30 Klubbhuset
Søndager - Rolig langtur, Racer 09:00 Klubbhuset